Najlepszy warsztat
Dla twojego samochodu
Od ponad 20 lat
Najlepszy warsztat
Dla twojego samochodu
Od ponad 20 lat

Telefon do oddziału RYBNIK: 32 43 42 633

|

Telefon do oddziału ŻORY: 32 72 31 434

RYBNIK

Poznaj nasz warsztat

Zajmujemy się kompleksową naprawą i obsługą samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkich marek. Działamy od 2002 roku, dzięki czemu nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu i naprawie pojazdów. Jednocześnie cały czas się rozwijamy i podnosimy nasze kwalifikacje przez udział w różnorodnych szkoleniach technicznych. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług pracujemy na urządzeniach nowej generacji oraz wykorzystujemy materiały naprawcze posiadające atesty najwyższej jakości. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego na wizytę w warsztacie można umówić się telefonicznie. Naszym firmom partnerskim i ich pracownikom proponujemy odpowiednie zniżki. Pozostałe usługi są uzgadniane na miejscu z pracownikiem odpowiedzialnym za współpracę z klientami.

Kompleksowy serwis samochodu
w jednym miejscu. Sprawdź sam.

JUŻ PONAD 20 LAT
SERWISUJEMY WASZE SAMOCHODY

Aby codziennie pokonywana trasa była bezpieczna i bezawaryjna.
Jedź dalej z JIM Auto Service.

Należymy do sieci ZF Pro

ZF [pro]Tech to długofalowy koncept warsztatowy stworzony przez firmę ZF, która jest globalnym koncernem dostarczającym rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu. Dzięki partnerstwu ZF [pro]Tech nasz warsztat otrzymuje wsparcie techniczne w zakresie marek należących do portfolio firmy. Mamy również możliwość uczestniczyć w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez firmę, podczas których przekazywane są podstawy teoretyczne oraz praktyczne informacje dotyczące diagnostyki i montażu.

Części Bosch

Wieloletnia obecność w branży motoryzacyjnej stanowi gwarancję wysokiej jakości produktów marki Bosch. Trudno znaleźć w Europie samochód, w którym nie byłoby części tej firmy. Wiodący producenci motoryzacyjni, jak choćby Audi, BMW, Mercedes-Benz, MAN czy Skoda, stosują części i kompletne układy Bosch na wyposażeniu fabrycznym swoich pojazdów. Ponieważ części zamienne Bosch są identycznej jakości, jak wyposażenie fabryczne, wybierają je również dokonujący napraw doświadczeni pracownicy warsztatów i serwisów samochodowych.

Części zamienne Motrio

Każdy powinien mieć możliwość regularnego serwisowania samochodu po upływie okresu fabrycznej gwarancji. Motrio wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Firma ta dostarcza części zamienne takiej samej jakości jak oryginalne części zamienne różnych producentów. Dzięki temu samochód można utrzymać w perfekcyjnym stanie technicznym, wykonując regularne przeglądy i wymieniając niezbędne części w konkurencyjnej cenie.

Wybrane zdjęcia naszego oddziału