O firmie

Jim Auto Service

Zajmujemy się kompleksową naprawą i obsługą samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkich marek. Działamy od 2002 roku, dzięki czemu nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu i naprawie pojazdów. Jednocześnie cały czas się rozwijamy i podnosimy nasze kwalifikacje przez udział w różnorodnych szkoleniach technicznych. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług pracujemy na urządzeniach nowej generacji oraz wykorzystujemy materiały naprawcze posiadające atesty najwyższej jakości. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego na wizytę w warsztacie można umówić się telefonicznie. Naszym firmom partnerskim i ich pracownikom proponujemy odpowiednie zniżki. Pozostałe usługi są uzgadniane na miejscu z pracownikiem odpowiedzialnym za współpracę z klientami.

Zespół

Nasz zespół to kadra doskonale wykwalifikowanych i rzetelnych mechaników, dla których motoryzacja to nie tylko praca, ale również pasja. To sprawia, że nie przestają się rozwijać i stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach technicznych.

Doświadczenie

Od 2002 roku przez nasz warsztat przewinęły się setki samochodów różnych marek z różnorakimi usterkami. Niektóre z nich były nietypowe i wymagały specjalistycznej wiedzy. Również szybki rozkwit wielu nowych technologii mobilizował nas do nieustannej nauki. Dzięki tym czynnikom zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, które pozwala nam na efektywną pracę i które nauczyło nas jak szybko rozwiązywać problemy, dlatego jesteśmy pewni, że zawsze pomożemy naszym Klientom – nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Wyposażenie

Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, które umożliwiają nam dokładne określenie problemu, co z kolei pozwala na jego szybkie i skuteczne rozwiązanie. Również wykorzystywane przez nas materiały naprawcze są odpowiednio dobierane i posiadają atesty najwyższej jakości, aby mogły służyć jak najdłużej.

Prestiż

JIM Auto Service to laureat prestiżowych nagród. Możemy się pochwalić między innymi tytułem laureata konkursu „Orły Motoryzacji”. Jest to program stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze – liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów.